Deprecated: __autoload() is deprecated, use spl_autoload_register() instead in /home/fsstampa/public_html/wp-includes/compat.php on line 502
FS Stampa Hil – Digitalen i sito pecat, print na maici ,reklamen materijal, print pvc, ceradi,baneri

Home Page


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/fsstampa/public_html/wp-content/plugins/businesslounge-extensions/inc/shortcodes.php on line 205

Официјален застапник за источна Македонија на Брендовите

Од идеа до реализација , ФС Штампа Хил ви нуди комплетни дигитални и печатени услуги. Најсовремена опрема за печат со висок квалитет и цени кои се пристапни за секој.
[vc_single_image image="4683" img_size="full" alignment="center"]
Идеи и реализација
Консултации и идеи за успешна реализација.
Грижа за вас
Се грижиме за Вашиот бизнис.
Изработка на време
Секогаш достава и изработка на време.
Прифатливи цени
Цени достапни за помали или поголеми фирми.
Дали имате потреба од брендирање на Вашиот бизнис?

Контактирајте не уште денес за да добиете најдобра и најквалитетна понуда!

  Секаков вид печатење,изработка на печати,сито штампа, маици, чаши,рекламен материјал,брендирање излози.

  Адреса

  ул. Ванчо Прќе бр.1 влез5
  Штип

  Телефон

  078 560 001
  077 566 466

  EMAIL

  hiljadnikov@fsstampahil.mk
  hiljadnikov@gmail.com

  Cart

  Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/fsstampa/public_html/wp-includes/functions.php on line 3775